• Передмістя Києва, Зазим'є
  • вул. Промислова, 6
  • Пн-Пт с 9:00 до 19:00
  • Сб,Нд с 10:00 до 17:00
avtofishki.com.ua

2. Выберите модель:

Зарядний пристрій

ЗАРЯДНОЕ УСТРОЙСТВО 6V-12V 5A

ЗАРЯДНОЕ УСТРОЙСТВО 6V-12V 5A

Тип Зарядное устройство Рабочее напряжение, В    6/12 ..

410 грн

ПУСКО-ЗАРЯДНОЕ УСТРОЙСТВО LAVITA 12V-24V 4A/15A/100A

ПУСКО-ЗАРЯДНОЕ УСТРОЙСТВО LAVITA 12V-24V 4A/15A/100A

Тип Пуско-зарядное устройство Рабочее напряжение, В 12/24 ..

1620 грн

ЗАРЯДНОЕ УСТРОЙСТВО 12V-24V 15A

ЗАРЯДНОЕ УСТРОЙСТВО 12V-24V 15A

  Тип            &nb..

870 грн

Портативное уникальное зарядное устройство TM01

Портативное уникальное зарядное устройство TM01

Размер: 160*75*28 мм  Вес: 430 г Емкость батареи: 14000 мАч Выходное напряжение: 5В 2А; 12В ..

2030 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Зарядний пристрій

Заряджання для авто

Будь-якому сучасному автомобілісту варто мати вдома або в гаражі зарядний пристрій для авто. З кожним роком з кожною новою моделлю зростає енергоспоживання автомобіля. Окрім звичної світлової сигналізації та фар далекого та ближнього світла сучасного авто електроживлення потребує кондиціонер, акустична система, склоочисники, навігатор, відеореєстратор та інша техніка. Щоб забезпечити всі ці споживачі, часто потужності генератора недостатньо, тому відбувається розряд акумулятора. Батарея поступово розряджається, підходячи до критичного значення, після якого її можна буде просто викинути.

А ще досить часто ми забуваємо вимкнути світло в салоні або протитуманки, через що вранці не можемо завести автомобіль із акумулятором, що сів. Якщо заздалегідь купити зарядний пристрій для машини, то можна не турбуватися про те, як вирішиться така ситуація.

 

Вибираємо автомобільний зарядний пристрій

Сучасні автомобільні зарядні пристрої є надзвичайно простими в експлуатації. Головне правильно підібрати прилад, щоб він приносив користь, а не припадав пилом на полиці в гаражі. Розглянемо не лише типи пристроїв, а й принципи їхньої роботи.

Акумулятор можна зарядити трьома способами:

  • методом постійного струму
  • методом постійної напруги
  • комбінованим.

Існує ще один спосіб - ударно-швидкісний, його застосовують для швидкого запуску двигуна при розрядженому акумуляторі. Варто враховувати, що останнім методом варто користуватися лише в екстрених випадках.

Всі автомобільні зарядні пристрої, представлені в інтернет-магазині, можна розділити на два великі класи:

  • зарядно передпускові – можна заряджати або підзаряджати батарею, можна не відключати акумулятор від бортової мережі автомобіля. У таких зарядних пристроях використовуються дроти малого перерізу
  • пуско зарядні пристрої для автомобіля – мають два режими: автоматизований заряд (дозаряд) та довгоімпульсна подача великого пускового струму (пуск). При використанні такого обладнання потрібно обов'язково відключати акумулятор від бортової мережі, тому що можна зіпсувати всі підключені споживачі та проводку. Відмітна ознака – дроти великого перерізу.

У Києві можна купити автомобільний зарядний пристрій як трансформаторного, так і імпульсного типу. Перші перетворюють електроенергію за допомогою трансформатора, тому великі та багато важать. Другі працюють на перетвореній частоті, тому можуть обходитися без трансформатора, отже вони менші і легші. Ціна автомобільних зарядних пристроїв коливається в широкому діапазоні, завдяки цьому у вас завжди буде можливість вибору.